"Ben hayatımın hiçbir anında karamsarlık nedir tanımadım."
M. KEMAL ATATÜRK.

BENİ TANIYIN

1971 yılında doğdum,1993 yılında okul hayatı biter bitmez ticarete atıldım.Şimdilerde KOBİ denilen ayarda bir işletmeye sahiptim ancak gençlik ve tecrübesizlik beni sürekli öğrenmeye zorladı.Müzik Eğitimi almıştım ve ticaret ile ilgili ne öğrendiysem yaşayarak ve can havliyle öğrendim.8 yıl kadar süren bu macera bana genç yaşta işveren olma sorumluluğunu yükledi.2001 yılında İstanbul'a yerleşme ve profesyonel hayata geçme kararı bu yükün altında erken yorulmamdandı.

O süreç iyi ki varmış hayatımda.Bu gün danışmanlık yaptığım firmalarda patronları anlayabiliyorsam ne denli büyük bir sorumluluk yaşadıklarını bilmemdendir.

İstanbul’a yerleştikten sonra Temsa ve Tofaş çatısı altında ve otomotiv sektöründe çeşitli kademelerde yöneticilikler yaptım.

Hayatımın olgunlaşma evresinde artan sorumluluklar beni daha fazla araştırmaya ve öğrenmeye zorladı.Bir taraftan öğreniyor bir taraftan deniyor ve alınan bilginin kullanılabilir olanlarını uyguladıkça kendimi daha da fazla öğrenmeye zorluyordum.

Asıl ilginci 2004 yılından itibaren çeşitli firmalarda önce fikri danışılan insan,sonra fahri danışman ve sonrasında da resmen danışmanlık vermeye başlamıştım.Bu ikili çalışma temposu 2009 yılına kadar sürdü.2009 yılında Genel Müdürlüğünü yaptığım FİLONET firmasından istifa ederek sevdiğim ve kaçak kaçak yaptığım işi kendime yeni meslek olarak seçtim.

Her zamanki mükemmeliyet düşkünlüğü burada da boynumda asılıydı. Önce, Arel Üniversitesinden eğitmen olma ve hatta eğitmen eğitme yetkili sertifika aldım.Piyasa tecrübem yetmiyormuş ve müzik eğitimi burada beni yetersiz kılıyormuş gibi geldi.Şimdi yeniden okumaya başladım ve İşletme okuyorum.

Müzikten hiç vazgeçemedim bir kıyıda hep var. Amatör ve profesyonel fotoğrafçılık yapıyorum, amatör olarak grafik ile uğraşıyorum.

Evliyim ve ikiz kızlarım var.Onları,hayatı ve işimi çok seviyorum.

PROFESYONEL

Profesyonel Özgeçmiş için

Özgeçmişimi e-posta yoluyla isteyebilirsiniz

gurkan@gurkanakman.com

Referanslar için

Birbirinden farklı alanlarda var olan referanslarımı,bir karışıklığa sebep vermemek için görüşme sonrasında e-posta ile bildirmekteyim.